O nas

Securo produkuje ognioodporne systemy wentylacyjne oparte na renomowanej opatentowanej technologii Firebreather®.

"Chroń to, co ważne" to dla nas w Securo coś więcej niż slogan, to coś, do czego dążymy w naszym codziennym życiu, wytwarzając i oferując najbezpieczniejsze produkty na rynku i nieustannie pracując nad bezpieczniejszymi przepisami przeciwpożarowymi zarówno w kraju, jak i za granicą. Satysfakcjonująca jest świadomość, że wyniki naszej pracy są zarówno korzystne społecznie, jak i zapewniają ludziom większe bezpieczeństwo.

 

Wielokrotnie nagradzana za innowacyjność, opatentowana na całym świecie technologia Firebreather® stanowi podstawę wszystkich naszych produktów. Sprawia, że są jedynymi produktami na rynku o ciągłej odporności na ogień przy jednoczesnej otwartej wentylacji.

 

Firma Securo została założona w 2006 roku. Nasze biura, produkcja i magazyn znajdują się w Verdal, w Norwegii. Mamy wielu Partnerów handlowych w kilku krajach i aktywnie współpracujemy z licznymi zakładami. Od 2020 roku jesteśmy częścią svt Group, która jest największą grupą w zakresie pasywnego bezpieczeństwa pożarowego w Europie i posiada sieć sprzedaży w ponad 50 krajach.

Aktywnie uczestniczymy w kilku międzynarodowych forach, w tym tych, które opracowują nowe normy testowe dla produktów ochrony przeciwpożarowej w Europie i w Stanach Zjednoczonych. W USA byliśmy głównym graczem przy opracowywaniu nowego standardu testowego dla kratek pasywnego transferu powietrza, który został wprowadzony w 2017 roku. Ponadto uczestniczyliśmy w opracowywaniu norm krajowych w kilku krajach europejskich.

 

Nieustannie dążymy do tego, aby być wiodącym producentem w naszej dziedzinie oraz zapewnienie jak najlepszej obsługi, aby wszyscy nasi klienci czuli się bezpiecznie i byli zadowoleni. Securo cechuje pasja, odpowiedzialność, partnerstwo i ciekawość.

Pasja

Kompetentnie i z entuzjazmem chronimy to, co naprawdę ważne: życie ludzi, ich zdrowie, ich wartości i ich mienie. Jako zespół nieustannie rozwijamy się wraz z naszymi wyzwaniami.

Odpowiedzialność

Działamy w sposób zrównoważony i bierzemy na siebie odpowiedzialność. We współpracy z naszymi partnerami handlowymi i w dialogu z klientami myślimy razem z nimi, doradzamy holistycznie, podejmujemy decyzje i reprezentujemy ich.

Partnerstwo

Zaufanie jest warunkiem współpracy i dlatego stanowi podstawę naszych działań: ze współpracownikami, klientami i partnerami biznesowymi. Działamy przejrzyście, jesteśmy rzetelni, słowni i uczciwi.

Ciekawość

Jesteśmy ciekawi i otwarci na nowe rozwiązania, rozwój i nowe rynki - zarówno w kraju, jak i za granicą. Kierując się duchem innowacji nieustannie rozwijamy siebie, nasze procesy, produkty i usługi.

Stowarzyszenia Securo

Celem BFO jest stworzenie dobrych warunków ramowych w branży, aby osiągnąć lepszą ochronę przeciwpożarową dla życia, środowiska i mienia". Przeczytaj więcej tutaj.

Verdal Næringsforum (VNF) jest organizacją członkowską, która pomaga wzmocnić kontakty między gminą, innymi władzami publicznymi i społecznością biznesową. VNF jest aktywną siłą napędową w pracy na rzecz promowania rozwoju biznesu i zatrudnienia w Verdal". Przeczytaj więcej tutaj.

Norwegia jest pionierem w recyklingu zużytych opakowań. Naszym głównym celem jest, aby wszystkie firmy doświadczyły, że ważne i słuszne jest wzięcie na siebie odpowiedzialności poprzez członkostwo w Green Dot Norway". Przeczytaj więcej tutaj.